Outspot houdt superkoopjes vanuit Public Cloud van Combell

Outspot Logo 2012Met meer dan 2,6 miljoen leden is Outspot een marktleider voor ‘daily deals’ in België en Nederland. Dankzij het groepsaankoopprincipe staan de partnerbedrijven forse kortingen toe op hun producten en diensten. Unieke producten of belevenissen zoals arrangementen op hotel of restaurant of concerttickets zijn er het koopje van de dag. Een flexibele Cloud-infrastructuur van Combell leidt de massale belangstelling in goede banen.

Opschalen van Easyhost naar Combell

De flexibel uitbreidbare Cloud-infrastructuur bleek voor Outspot de meest veilige en betaalbare manier om een antwoord te blijven vinden op het sterk groeiende ledenaantal. “In de Public Cloud zijn we continu verder opgeschaald”, vervolgt Thomas Van Overbeke. “Tegelijk hebben we zelf technische verbeteringen doorgevoerd, bijvoorbeeld waar onze software nog performanter kon. Combell heeft hier een heel positieve rol gespeeld, door ons te wijzen op tekortkomingen aan onze kant. Ze hebben ons goed geadviseerd wanneer een upgrade echt noodzakelijk was.”

Uitstekende customer service met CRM-integratie

Klanttevredenheid is voor Outspot het middel bij uitstek om het verschil te maken met concurrenten. “We investeren veel tijd en energie in de kwaliteit van ons aanbod. Door systematisch te kiezen voor leuke, kwalitatieve deals bouwen we een langetermijnrelatie op met onze partners en bieden we onze leden een zo goed mogelijke beleving. Een voorbeeld van onze extreme klantvriendelijkheid is de aankoopgarantie van zes maanden voor belevenissen. Daarnaast is customer support van het grootste belang, net zoals bij Combell”, vindt Thomas Van Overbeke.

Sterke motor voor e-mailmarketing

“Voor e-mailmarketing hadden we vroeger een extern systeem, gecombineerd met eigen verzending. Nu hebben we dit ook in-house uitgebouwd”, vertelt Thomas Van Overbeke. “Per dag sturen we twee tot drie miljoen mails uit. Zoiets is niet zo evident. Hier komt een zwaar technisch luik bij kijken om er toch maar voor te zorgen dat Hotmail of Google ons niet naar de Spam-folder van onze leden verwijzen. Ook moeten we ervoor zorgen dat mensen zich vlot kunnen uitschrijven, zodat ze geen ongewenste mails krijgen. De verzending draait nu bij Combell in de Cloud, op een Windows-server. Onze andere toepassingen zijn gebouwd op Linux en open source software.”

Lees de volledige klantencase van Outspot en Combell.